• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Постраждалим від повені на Прикарпатті почали нараховувати фінансову допомогу

Реклама на dsnews.ua

В Івано-Франківській області 9 липня почали виплачувати матеріальну допомогу постраждалим від паводків

Про це йдеться в повідомленні Івано-Франківської ОДА, передає "ДС".

"Минулого тижня область отримала з державного бюджету 480 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, викликаних природною стихією. Зараз визначені розпорядники та одержувачі фінансового ресурсу, розпочата робота по виплаті матеріальної допомоги постраждалому населенню", - повідомляє ОДА.

За їх інформацією, з 9 липня дня територіальні органи соціального захисту починають нараховувати матеріальну допомогу постраждалим людям.

Для виплати постраждалим від повені спрямують 100 млн грн, ще 130 мільйонів - на відновлення зруйнованих мостів, 10 мільйонів - на об'єкти соціальної сфери, 30 мільйонів - на ремонт мостів комунальної власності, 60 мільйонів - на берегоукріплення. Для відновлення водозахисних дамб додатково з держбюджету очікують 136,6 млн грн.

Нагадаємо, інтенсивні опади протягом 22-24 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській і Тернопільській областях. На Прикарпатті внаслідок стихії загинули 4 людини. Загалом через негоду постраждали понад 250 населених пунктів в п'яти областях. Були підтоплені 7,5 тис. житлових будинків, зруйновані дороги і мости.

Як повідомляла "ДС", Великобританія надасть допомогу у розмірі 100 тисяч фунтів постраждалим від масштабних повеней в західних областях України.

    Реклама на dsnews.ua