• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Потерпілий у справі Пашинського відмовився від претензій: подробиці

Потерпілий у справі про стрілянину народного депутата попередніх чотирьох скликань Сергія Пашинського — В'ячеслав Хімікус — відмовився від своїх позовних вимог

Сергій Пашинський
Сергій Пашинський
Реклама на dsnews.ua

На засіданні в Васильківському міськрайонному суді він заявив, що отримав компенсацію і відмовляється від претензій, передає "ДС" з посиланням на «ґрати».

Суму компенсації Хімікус називати не став, але повідомив, що вона менша за 1,5 млн гривень, які він вимагав у позові. Хто і як передав гроші, Хімікус теж не пояснив. Сказав тільки, що особисто з Пашинським не зустрічався.

Незважаючи на рішення Хімікуса відмовитися від претензій, справу Пашинського продовжать слухати.

"Сьогодні в суді допитали свідків, у тому числі дружину потерпілого Хімікуса Ольгу і дружину Пашинського. Під час їх виступу суд видалив пресу із залу на прохання адвоката Пашинського Андрія Федура. Він заявив про необхідність не розголошувати свідчення свідків — суд із ним погодився", — пише видання.

Нагадаємо, 7 жовтня 2019 року колишній нардеп Сергій на Пашинський був заарештований Печерським райсудом столиці без права внесення застави. Державне бюро розслідувань повідомило про підозру Пашинському в заподіянні В'ячеславу Хімікусу тяжких тілесних пошкоджень. Пізніше Пашинський був випущений із СІЗО. 18 лютого 2020 року Київський апеляційний суд залишив Сергія Пашинського під цілодобовим домашнім арештом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua