• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Пожежі на Луганщині визнали надзвичайною ситуацією регіонального рівня

Реклама на dsnews.ua
Пожежі у Новоайдарському районі Луганської області класифіковані як "НС регіонального рівня природного характеру з погрозою отримання ознак державного рівня"

Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай, передає "ДС" з посиланням на "ЭспрессоТВ".

Гайдай дав ряд доручень щодо оцінки збитків, що зазнали місцеві жителі, для подальшої виплати компенсацій.

Голова ЛОДА також доручив забезпечити підвезення дітей на ЗНО з української мови в Сєверодонецьку і Новоайдарі.

Як заявив начальник Головного управління ДСНС в Луганській області Михайло Пшик, реальної загрози відновлення пожежі не вбачається.

Начальник ГУНП в Луганській області Сергій Колесник зазначив, що поліція зареєструвала 149 повідомлень про спалах. Відкрито три кримінальні справи, у тому числі щодо можливого фактом підпалу.

Як повідомляла "ДС", у Новоайдарському районі Луганської області 6 липня виникла лісова пожежа на площі близько 50 гектарів. Знищено 59 будинків, з них 24 повністю згоріли, 35 - частково. В результаті пожеж загинуло 7 осіб.

Президент Володимир Зеленський, який прибув на Луганщину, дозволив використовувати авіацію Держслужби з надзвичайних ситуацій для гасіння лісових пожеж у Луганській області.

Кожній сім'ї, яка залишилася без житла в результаті пожеж, Зеленський пообіцяв виділити матеріальну компенсацію в 300 тис. грн.

Поліція спочатку розглядала три версії причин пожежі, пізніше додалася четверта - обстріл з боку бойовиків.

    Реклама на dsnews.ua