• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пожежі на Луганщині: ліквідована половина всіх осередків

Реклама на dsnews.ua

У Луганській області станом на 16:00 4 жовтня ліквідовано 4 з 8 осередків займання

Про це йдеться в повідомленні пресцентру Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає "ДС".

"З 8 основних осередків пожеж лісових масивів, очерету та сухої рослинності 4 осередки ліквідовані, на 3 осередках пожежі локалізовані, вживаються заходи щодо локалізації осередку пожежі лісового масиву в районі с. Смолянинове", — сказано в повідомленні.

За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем в 7 осередках складає більше 20 тисяч га. Всього до гасіння залучено 1 тис. 535 осіб та 302 од. техніки.

Під час ліквідації лісових пожеж виявлено тіла 11 осіб, з яких 3 людини загинули в результаті отруєння продуктами горіння, 1 людина — від отриманих опіків, 3 людини — в результаті серцевих нападів, а причина загибелі чотирьох встановлюється. Постраждало 18 осіб (в тому числі 3 співробітники ДСНС).

Під час гасіння пожежі евакуйовано 150 осіб. Інформація про знищення та пошкодження житлових будинків і обʼєктів інфраструктури уточнюється місцевими органами влади.

Нагадаємо, масштабні пожежі в Луганській області почалися 30 вересня.

У Станично-Луганської РДА з посиланням на місцевих жителів повідомили, що лісові пожежі спровоковані обстрілами бойовиків. Цю інформацію підтвердив пресцентр штабу операції Обʼєднаних сил, зазначивши, що бойовики використовують для підпалу трасуючі кулі.

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що навмисний підпал розглядається в якості однієї з кількох версій причин виникнення масштабних лісових пожеж в Луганській області.

    Реклама на dsnews.ua