• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Підприємці в Рівному вийшли на протест проти карантину: "Ефективність введених обмежень не доведена"

Реклама на dsnews.ua

У Рівному підприємці, яких стосуються обмеження карантину вихідного дня, пікетують мерію

Про це йдеться в повідомленні на сайті Суспільне, передає "ДС".

Також представники кількох рівненських ТРЦ публічно звернулися до мера з проханням визнати рішення уряду таким, що принесе більше шкоди, ніж користі. У зверненні, яке оприлюднив керівник ТРЦ "Злата Плаза" Олександр Оверчук, відзначають, що ряд інших міст вже так вчинив.

"Сьогодні ТРЦ — це зразок дотримання всіх карантинних правил незалежно від дня тижня і часу року! Чи не просимо допомоги — вимагаємо не заважати !!!", — написав Оверчук.

Учасники акції пройшлися маршем до міськвиконкому. Вони хочуть, щоб до них вийшов або мер, або секретар, оскільки вважають, що місцева влада може і повинна це вирішити — дозволити їм торгувати, як це зробили в інших містах.

Підприємці підписують звернення до міського голови з вимогою захистити їх конституційне право на працю. Таке звернення вони відправлять і в обласну раду.

"Ефективність введених обмежень не доведена, а втрати підприємців від закриття торгових точок на вихідні ставлять нас на грань закриття. Тому ми вимагаємо від місцевої влади не допустити дискримінаційних обмежень і захистити наше конституційне право на працю. Вимагаємо забезпечити нам можливість працювати у вихідні дні і не перешкоджати в цьому ", — йдеться в зверненні.

До учасників вийшов заступник керівника поліції Рівного Іван Теліга і повідомив, що правоохоронці, починаючи з учорашнього дня, 13 листопада, з 22-ї години, моніторять закладу громадського харчування. Чотири з них працювали вночі, які саме — не назвав.

Нагадаємо, в Чернівцях понад 300 підприємців комунального підприємства "Калинівський ринок" перекрили рух транспорту на вулиці Старожучковскій шлях, вимагаючи у влади скасувати "карантин вихідного дня".

    Реклама на dsnews.ua