• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Президент УАФ спеціально відправився до Риму для переговорів щодо форми збірної України

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що зараз знаходиться в Римі, де тривають переговори з представниками УЄФА з приводу футбольної форми української збірної

Андрій Павелко
Андрій Павелко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Павелка в Facebook, передає "ДС".

"Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу.

У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом "Героям слава!".

Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної", — написав Павелко.

Очільник УАФ повідомив, що зранку 10 червня терміново вилетів у Рим, де тривають перемовини з представниками УЄФА.

За його словами, УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи.

Як повідомляла «ДС», національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі, на якій, зокрема, зображені обриси України, включаючи окуповані Росією Крим і території на сході, контрольовані підтримуваними нею бойовиками. Також на футболці присутні гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!».

Пізніше Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) зобовʼязав збірну України прибрати патріотичний слоган "Героям слава" зі своєю екіпіровки на майбутньому Євро-2020.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, відома своїми пропагандистськими і антиукраїнськими заявами, привітала рішення УЄФА з приводу форми нашої збірної.

За словами спецпредставника МЗС з питань санкцій політики Олексія Макєєва, українські дипломати допоможуть УАФ у переговорах із УЄФА про повернення напису "Героям слава" на футболки збірної.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua