• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

За сприяння мережі аптек "Подорожник" готують інструкторів з такмеду (ВІДЕО)

Мережа аптек "Подорожник" організувала та профінансувала курс підготовки інструкторів базового рівня з тактичної медицини

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у пресрелізі, передає "ДС".

 Курс вже охопив бійців різних підрозділів — піхотинців, розвідників, спецпризначенці, розповідають у компанії.

 Зазначається, що "Подорожник" постійно бере участь у різних соціальних програмах допомоги захисникам України.

"Це не прості заняття з відпрацювання певних навичок, а вихід на якісно новий рівень знань і вмінь. Якщо можна так сказати, досвідчені фахівці роблять досвідчених військових ще досвідченішими", — йдеться у матеріалі.

 Своїми враженнями від заходу поділився Леонід Федоровський, викладач курсу, голова правління ГС "Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини.  

 "Цей курс зараз проводимо в інтересах одного із найефективніших спеціальних підрозділів в нашому війську. Наша мета — навчити якомога більше людей, які можуть нести знання з тактичної медицини на професійному рівні. Ми розробили програму і впровадили її ще три роки тому. Курс рекомендований Інститутом психології Академії педагогічних наук, і його впроваджуємо за договором з Міністерством оборони України для наших військовослужбовців", — каже Леонід Федоровський.

Залишають свої відгуки і слухачі курсу

 "Дуже важливо знати методологічно, як доносити дані до аудиторії. Адже в наш час дуже багато людей мають великий практичний досвід, але не мають досвіду передання цих знань. Але цей курс допоможе виправити такий дисбаланс. Викладачі дуже якісно і зрозуміло подають матеріал, також, що дуже важливо, надають можливості для аналізу", — зазначає один із слухачів курсу, який далеко не перший рік перебуває фронті війни України з Росією.

Леонід Федоровський подякував мережі аптек "Подорожник" за організацію, фінансування та підтримку проведення таких курсів

 Нагадаємо, що мережа аптек "Подорожник" з початку повномасштабної війни перерахувала на благодійну допомогу понад 35 мільйонів гривень і продовжує цю підтримку. Виконуються різні запити: зокрема, передано медикаменти, потрібне обладнання, засоби зв’язку Starlink.

З благодійним фондом "Україна в вогні" та Національною агенцією стратегічних комунікацій "Подорожник" укомплектував мобільні шпиталі для Херсонщини, передав крісла колісні та аптечки для захисників у медичні заклади різних регіонів. У планах компанії — ще багато благодійних проєктів.

    Реклама на dsnews.ua