• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

За Захарченка було краще: Чим закінчився протест на Єнакіївському метзаводі

Реклама на dsnews.ua

На непідконтрольному Україні Єнакіївському металургійному заводі 6 жовтня відбулася зустріч працівників із так званим "мером" міста Романом Храменковим і генеральним директором ЗАТ "Внешторгсервис" Віктором Ніколаєнком

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Dontel, передає "ДС".

Нагадаємо, працівники заводу вранці 5 жовтня влаштували протест через борги із зарплати, що й спонукало «керівництво» на зустріч із «робітничим класом».

Так, канал зазначає, що в ході зустрічі Ніколаєнко заявив робочим, ніби «в серйозному погіршенні технічного стану ЄМЗ винні робітники, а не керівництво».

"Про відток (кваліфікованих) кадрів із підприємств відомо, але проблемою це не вважається. Відсоток виплат збільшиться, коли "всі філії ВТС вийдуть на рівень 160 тисяч тонн виробництва продукції на місяць" (зараз близько 100 тисяч тонн, і це залежить від поставок сировини, які відбуваються з перебоями), а до цього платити продовжать по 15-20% раз на один-два тижні. І "потерпіть", — ідеться в повідомленні.

Співробітники заводу запитали «гендиректора»: «Чому за Олександра Захарченка ВТС платив зарплати стабільно?», На що той відповів: «Захарченко не дозволяв їх не платити».

    Реклама на dsnews.ua