• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Принципи перших" і "Легенди Одеси". Які книги не можна пропустити в серпні

Фестиваль «Зелена хвиля» традиційно відбудеться з 6 по 9 серпня в Одесі. Організатори обіцяють цікаву програму в двох форматах – онлайн і оффлайн. Партнером фестивалю стало видавництво «BookChef»

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фестиваль проходитиме за підтримки Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів та Одеській національній науковій бібліотеці Одеської ОДА, Офісу «Одеса – Місто літератури ЮНЕСКО» і УКФ.

Гостей фестивалю чекає серія телемостів і відеопрограм за участю українських та іноземних письменників, видавництв, літературних критиків, художників, музейників, бібліотекарів. Одесити і туристи з нетерпінням очікують відкриття фестивалю, а ми підготували для вас добірку книжкових новинок і бестселерів, з якими ви можете ознайомитися заздалегідь.

Big money. Принципи перших | Євген Черняк

Ця книга про людей, які завжди шукають можливості і знаходять їх. Ця книга про тих, хто щодня робить цей світ кращим, розвиваючи свій бізнес, створюючи робочі місця і сплачуючи податки. Всупереч стереотипам, це не нудні, похмурі капіталісти, у яких в голові тільки гроші. Це цікаві, розумні, харизматичні люди, які, як і кожен з нас, кожен день потребують успіху і жалкують про те, що часу для цього завжди недостатньо. Їхня відмінність лише в тому, що всі вони - одержимі своєю ідеєю перфекціоністи. А саме таким буде належати світ майбутнього.

Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву і становлення сучасного Ізраїлю | Шимон Перес

Реклама на dsnews.ua

Блискуча автобіографія Шимона Переса читається, як детективний роман. Книга про лідерство і становлення лідера в екстремально турбулентному середовищі. Коли немає часу на виважені судження, ризики зростають з кожною годиною, а рішення необхідно приймати в умовах тотальної невизначеності. Це історія про лідерські якості, вроджені й набуті, про середовище та оточення, в яких вони формуються і розкриваються, а також про вміння долати невдачі і рухатися до мети всупереч собі і обставинам.

Шимон Перес прожив неймовірне життя, пройшовши шлях від хлопчика з єврейського містечка до патріарха ізраїльської політики. Він стояв біля витоків створення Держави Ізраїль, заклав основи її атомної та авіаційної промисловості, підтримував проекти в сфері нанотехнологій, розвитку IT і освоєння космосу.

Шимон виявляв істинно лідерські якості: готовність йти на ризик, приймати непопулярні рішення, визнавати свої помилки і забувати про упередженість заради благих цілей. У його мемуарах знакові для ХХ століття події розкриваються як низка турбулентних процесів, що не залишають часу на розмірене обмірковування варіантів і ретельний аналіз альтернатив, а вимагають швидких рішень, нестримної волі і розумної гнучкості. Ця книга — новий погляд на долю людини, яка заклала основи Ізраїльської держави і удостоєна честі бачити її успіх і процвітання.

Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого | Тимур Ворона

У 14 років працював на заправці. У 20 років продав перший бізнес з оцінкою в $100 тис. В 28 — IT-директор найбільшого банку країни, а в 32 разом з партнерами запустив перший в країні онлайн-банк, у якого на момент виходу книги було 2 мільйони клієнтів. Звучить як анонс історії мільйонера з іншого континенту, втілення «американської мрії». Але йдеться про 34-річного українського хлопця. Дмитро Дубілет — один з найбільш ефективних підприємців в країні. Здається, що все, за що він береться, у нього виходить. Як він домагається свого? Відповідь — у цій книзі.

Що і коли їсти. Як знайти золоту середину між голодом і переїданням | Андрій Беловешкін

Наше життя — це не спринт "схуднути до літа", а марафон "бути здоровим та енергійним довгі роки і запобігти ранньому старінню". У харчуванні важливо дотримуватися золотої середини, враховувати наукові поради, традиційні практики і особисті особливості. Ніхто не знає нас краще, ніж ми самі. Якщо до цього знання додати розуміння базових процесів, це допоможе приймати правильні й здорові рішення. Книга Андрія Беловешкіна, лікаря, кандидата медичних наук, викладача, — це звід гнучких правил, кожне з яких можна застосовувати окремо. Правила режиму харчування, вибору продуктів, а також психології харчування дають відповіді на найважливіші питання — коли їсти? що їсти? і як їсти? Увага! Інформація, що міститься в книзі, не може служити заміною консультації лікаря. Перед вчиненням будь-яких дій, які рекомендуються, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Ти — сама собі психолог. Відпусти минуле, полюби справжнє, створи бажане майбутнє | Олена Друма

Не поспішайте на прийом до психолога, навіть якщо все дістало і немає сил розібратися в собі. Хвиля негараздів вляжеться, нехай і не відразу. Але якщо постаратися і прислухатися до основних порад Олени Друми, то її книга зможе стати дороговказом до мрії і докорінно перевернути ставлення до себе і оточення. Для цього потрібно всього лише прочитати книгу до кінця і виконати всі запропоновані автором завдання і вправи. Відфільтрувавши кожне з них «під себе» і асимілювавши цей досвід у своє життя, обов'язково настане день, коли бажане стане реальністю. Висловленим побажанням від автора до читача можна довіряти, адже Олена Друма — практикуючий гешальт-терапевт і засновник власних курсів з трансформації для жінок.

Я вагітна, що робити? | Ольга Білоконь

Ольга Білоконь — лікарка, акушерка-гінекологиня, закохана у свою професію. Вон чітко дотримується принципів доказової медицини. Всього за 2 роки Ользі вдалося зібрати величезну аудиторію читачів-жінок, які, живучи в умовах пострадянської медицини, губляться в лікарських думках, знаходяться в сумʼятті від порад подруг, інформації в інтенеті і власних домислів. Так як все-таки правильно? Чому походи в жіночу консультацію стають справжніми тортурами для вагітної жінки? Скільки лікарських препаратів отримує середньостатистична вагітна? 5, 10, 15? Що таке препарати з недоведеною ефективністю і який максимум обстежень повинна пройти кожна жінка, яка чекає дитину? Як не попастися на неіснуючі діагнози і триповерхові схеми лікування? Ця книга стане вам опорою і помічницею, вбереже від зайвих втручань, подарує безцінні знання про норми вагітності, розповість про всі проблеми, з якими можна зіткнутися, і про сучасні, достовірні методи лікування та діагностики.

ЕХО. Суперзірки K-pop | Едріан Беслу

EXO — група з неземним талантом, яка штурмом захопила світ. Їхні пісні, чарівна музика, кліпи і неймовірні перфоманси підкорили мільйони фанатів. Їхні сингли злетіли на вершини чартів практично по всій планеті. Кожен зі студійних альбомів групи придбали тиражем більше 1 млн копій. Ця книга — історія втілення неймовірної ідеї музиканта і продюсера SM Entertainment Чи Сумана, який стояв біля витоків k-pop. Він вирішив створити дві однойменні групи, які будуть просуватися паралельно в Китаї і Південній Кореї: так на світло з'явилися колективи ЕХО-ДО і ЕХО-М. Їх описували так: «Нова група, яка відтепер буде лідирувати на світовій музичній арені». Вони дебютували в один день, в один час з однією піснею — і це стало однією з найбільш незвичайних і довгоочікуваних появ за всю історію k-рор!

До дошки піде... Василькін! Шкільні історії Діми Василькіна, учня 3-А класу | Вікторія Ледерман

Пригод на долю Діми Василькина дійсно випадає чимало: то він разом із другом придумує веселий розіграш на перше квітня, то вирішує навчитися грати на гітарі до Нового року, то на власному досвіді відчуває, що означає вираз «гора з плеч». Всі ці випадки Діма докладно записує в зошит, засвоюючи певний урок — з тих, які в будь-якому випадку не отримаєш під час «справжніх» уроків. Книга Вікторії Ледерман — це колекція повчальних і цікавих історій з життя третьокласника. Втім читач знає цього героя добре: Василькін досить схожий на будь-якого дев'ятирічного школяра!

Детектив Мейзі Хітчинс, або Справа сліпого жука | Голлі Вебб

Книга входить в серію «Пригоди Мейзі Хітчинс». У загадковому і, здавалося б, безнадійному зникненні цінної прикраси містера Дакре визрівають нові деталі. Однак помітити їх вдається лише маленькій і допитливій дівчинці Мейзі Хітчинс. Незважаючи на страх і небезпеку, кмітлива і наполеглива дівчинка-детектив починає боротися з несправедливістю і підступністю дорослого світу.

Легенди Одеси (Віммельбух) | Товстенко Сергій

Вирушайте на екскурсію Одесою. На сторінках цієї книги герої легенд втратили щось дуже важливе. Прочитайте легенду, знайдіть головних героїв і допоможіть їм знайти все втрачене. А ще відвідаєте ці місця з батьками, сфотографуйтеся на пам'ять і приклейте фотографії.

    Реклама на dsnews.ua