• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Проблема не в лікарнях, мобільний госпіталь не потрібен: У Кличка сказали, що ускладнює лікування COVID-19

Відкривати мобільні госпіталі для хворих на COVID-19 у Києві немає сенсу

Коронавірус
Коронавірус / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник мера столиці Віталія Кличка Микола Поворозник в ефірі "Україна 24", передає "ДС".

"З такою кількістю ліжок у Києві в комунальній структурі лікарень, відомчих лікарнях розгортання госпіталів не потрібно. Питання не стільки в госпіталі, скільки в лікарях, які будуть надавати послуги в мобільному госпіталі або лікарні. Ми зараз готуємо до введення відділення протитуберкульозного диспансеру, сьогодні знаходимося в пошуку лікарів, яких можна було би сформувати в медичні бригади для допомоги в стаціонарах", — сказав він.

При цьому, за словами заступника мера, ситуація в Києві залишається непростою.

"В цілому ситуація складна, у нас більше 77% загальна завантаженість ліжок, якщо говорити про ліжка з киснем, то близько 80%. Ми за останні 3 тижні ввели більше 1200 ліжок у комунальній сфері, і розпочала роботу залізнична лікарня, також перших хворих почала приймати лікарня Академії наук. Посилили карантинні заходи, з огляду на те, що у нас різко збільшилася кількість захворювань. Було 85% на робочих місцях, 15% хворіли, тому прийняли рішення, щоб працювали співробітники критичних підприємств, обмежили доступ до транспорту", — розповів він.

Нагадаємо, 30 березня в селищі Богородчани Івано-Франківської області почали згортати мобільний госпіталь для хворих на COVID-19, який розгорнули в кінці лютого. Глава МОЗ Максим Степанов заявляв, що мобільний COVID-госпіталь з Івано-Франківської області можуть перевезти до Києва. У підсумку мобільний госпіталь перевезли в місто Славута Хмельницької області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua