• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Проблеми з водою в Криму створені окупантами, — МінТОТ

Реклама на dsnews.ua

Проблема водного дефіциту в анексованому Криму створена штучно окупаційною владою, адже води на півострові достатньо для потреб громадян

Таку думку висловив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко, інформує "ДС".

"Це штучна проблема, створена окупантом на півострові. Ми спілкуємося як з громадянами, так і з неурядовими організаціями, ми спілкуємося також з фахівцями і вченими, які досліджують проблематику води. І я схильний їм довіряти. За їхніми словами, тих обсягів води, які сьогодні доступні в Криму, достатньо для забезпечення потреб у воді для громадян, які знаходяться на окупованій території", — цитує слова Яременка Укрінформ.

За його словами, позиція міністерства полягає в тому, що на півострів вода може бути подана через Північно-Кримський канал лише після повної деокупації Криму.

Раніше стало відомо, що підрозділ трубопровідних військ ЗС РФ перекрив земляною греблею річку Біюк-Карасу, щоб подати воду до Сімферополя.

Як писала "ДС", перший президент України, голова української делегації в ТКГ із врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук наприкінці серпня заявив, що у разі гуманітарної катастрофи Україна подасть воду до окупованого Росією Криму.

    Реклама на dsnews.ua