• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Пробне ЗНО буде проходити вдома онлайн, - УЦОЯО

Реклама на dsnews.ua
В Україні можна буде пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання 15 і 17 червня дому в режимі онлайн

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти, передає "ДС".

"Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, крім відповідальних за пункти та їх помічників, а також повідомити про це всім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також має прийти до нас в цей понеділок", - йдеться в повідомленні.

Враховуючи ситуацію, що склалася, УЦОЯО пропонує учасникам пройти тестування будинку наступним чином:

- 15 і 17 червня в 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови та літератури;

- виконати завдання тестового зошита;

- до 19 червня внести свої відповіді до сервісу з визначення результатів;

- отримати свій результат за тестування.

"Під час роботи з тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових рамок і не відволікатися. Сервіс з визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня", - сказано в повідомленні.

Також у Центрі нагадали, що експерти Українського центру оцінювання освіти розберуть кожне завдання 4-х популярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі питання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови і порадять, як успішно здати ЗНО в 2020 році.

"Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливості отримання цих зошитів ви зможете отримати в своїх особистих кабінетах учасників", - наголосили в Центрі.

Нагадуємо, 12 червня ввечері Кабінет міністрів України вніс зміни в постанову №392, яким встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року. Згідно із затвердженими змінами, пробне ЗНО виключено з переліку заходів, проведення яких дозволено в період карантину (в підпункті 4 пункту 3 постанови №392 виключено слово "пробне").

    Реклама на dsnews.ua