• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Пробне ЗНО у Києві та Чернігівській області переносять через карантин

Пробне ЗНО у Києві та Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня

Учасників ЗНО просять за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома
Учасників ЗНО просять за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома
Реклама на dsnews.ua

Про цей йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти, передає "ДС".

В УЦОЯО пояснили, що перенесення пробного ЗНО у Києві та Чернігівській області на 24 квітня повʼязане з припиненням руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників і педагогів.

В решті регіонів пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Учасники також матимуть можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку та пройти тестування вдома, однак різнитимуться дати ознайомлення із тестовими зошитами, а також дати внесення відповідей до спеціального сервісу "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання".

Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до цього сервісу 10–14 квітня.

Учасники з Києва і Чернігівської області, для яких тестування переносять на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді з 24 до 28 квітня.

"Щоб уможливити якнайповніше ознайомлення цих учасників із іншими тестами пробного ЗНО, з 10 до 28 квітня в їхніх кабінетах буде розміщено "бонусні тести" (тести пробного ЗНО, на які учасник не був зареєстрований), які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня", — кажуть у Центрі оцінювання. 

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже 11 квітня, однак тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, просять до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані — щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії.

Учасників пробного ЗНО також просять дотримуватися рекомендацій медиків і карантинних правил, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. 

"Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я", — додають в УЦОЯО.

Як писала "ДС", найкращі учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua