• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Проєкт "ВеСело" закликав українців вибрати найяскравіше й найбільш оптимістичне село

Реклама на dsnews.ua

Перший сезон проєкту "ВеСело" завершено, і тепер залишилося тільки вибрати найбільш оптимістичне і яскраве село, якому і дістанеться титул "Село-2020" від сайту depo.ua

У перший сезон 2020 увійшло шість епізодів — шість абсолютно різних сіл, які представляють Хмельницьку, Івано-Франківську, Вінницьку, Черкаську, Херсонську та Дніпропетровську області.

Природно, кожне з цих сіл абсолютно унікальне, адже саме в цьому і є сенс проєкту «ВеСело» — пошук незвичайних і надихаючих сіл, де вже сьогодні люди живуть весело і займаються справою, а не чекають, коли нарешті настануть довгоочікувані хороші часи. Але всі вони дуже різні, і яке з цих сіл сьогодні ближче всіх до еталону ідеального українського села, запропонували вирішити глядачам.

П'ятничани з абсолютно безбашенним колективом і його вибуховою примою, Обертин, який запам'ятався нетривіальним бізнесом і запахом свіжого хліба, Четвертинівка з потужним зразковим господарством і добрим художником, Степанці, де майбутнє свого села вирішили змінити зухвалі підлітки, Веселе, що виправдало свою назву на 100 відсотків і справило враження людьми і ягодами, або Волоське зі своїми туристичними маршрутами, обсерваторією, етнохатою і крутим управлінням? Вибір серйозний і відповідальний, а яке село чим відзначилося, можна згадати, перейшовши за посиланням або подивившись відеозвіти.

    Реклама на dsnews.ua