• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Проєкт ВеСело сайту "ДеПо" готується до старту третього етапу нового сезону

Сайт depo.ua почне третій етап нового сезону проєкту "ВеСело" з поїздки в Івано-Франківську область в село Воскресинці

Реклама на dsnews.ua

Село Воскресинці вперше згадується у історичних документах у 1439 році, але ще раніше воно було відоме як хутір, а потім вже і як село Білий Камінь – колись у цій місцевості добували алебастр, вже навіть у новій історії, напередодні першої світової війни, тут була вузькоколійка, по якій білий камінь відправляли у Прагу, Відень та Будапешт.

В давні часи ця місцевість раз у раз підпадала під навалу татар, і одного разу село було вщент знищено завойовниками – так, що здавалося, на цьому місті вже ніхто жити не буде. Здавалося не довго – бо селяни не захотіли нікуди тікати, і начебто зовсім приречене село стало потрошку оживати, навіть воскресати – і саме від цього і йде його сучасна назва — Воскресинці.

"Це дуже символічна історія для нашого проєкту ВеСело – бо ми в ньому і шукаємо ті села, які не занепадають, а навпаки – воскресають, де сьогодні люди працюють, заробляють гроші, мають свій бізнес та всілякі хобі. Напевно село з такою назвою та такою історією може стати гарним прикладом для нашого проєкту – тим більше, ми вже знаємо, що сьогодні у Воскресинцях точно не сумно, бо тут є навіть свій аматорський народний драматичний гумористичний театр. Як це так – одночасно і драматичний, і гумористичний? Про це й дізнаємося, адже вже завтра наш проєкт ВеСело відправляється саме у Воскресинці, тож слідкуйте за нами у всіх наших соцмережах, ставте запитання, пишіть побажання – тобто, будьте з нами у цій подорожі, а вона буде цікавою, обіцяємо!", — кажуть журналісти.

    Реклама на dsnews.ua