• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Туреччина завершить вакцинацію працівників туристичної галузі до початку літнього сезону 2021 року

Туреччина започаткувала повноцінну програму вакцинації для працівників туристичної галузі при взаємодії Міністерства культури і туризму, Міністерства охорони здоров’я та Агентства з розвитку і промоції туризму Туреччини (TGA)

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Кампанія вакцинації охоплює працівників авіаліній, аеропортів, закладів розміщення, туристичних агенцій, а також професійних гідів. Вакцинація усіх працівників сфери туризму буде завершена до початку літнього сезону 2021 року. В рамках "Програми сертифікації безпечного туризму" програма вакцинації має на меті забезпечення здоров’я та безпеки міжнародних туристів, працівників сфери туризму та місцевих жителів у новому літньому сезоні.

З моменту започаткування "Програми сертифікації безпечного туризму" у червні 2020 року Туреччина дотримується суворих медичних і безпекових стандартів і вживає усіх необхідних заходів для запобігання поширенню захворювання. Перед відкриттям туристичного сезону Міністерство культури і туризму почало роботу над включенням працівників туристичної галузі до програми вакцинації, щоб забезпечити можливість надання туристичних послуг у країні протягом усього року.  Програма вакцинації ретельно реалізовується під керівництвом Міністерства охорони здоров’я і Міністерства праці. Програма вакцинації працівників сфери туризму започатковано відповідно до пріоритетних цілей та у рамках "Програми сертифікації безпечного туризму".

У рамках зусиль з боротьби проти COVID-19 Туреччина намагається зміцнити свою позицію як одного з найбільш безпечних напрямків у світі, продовжуючи інвестування в "Програму сертифікації безпечного туризму", що є однією з перших і найуспішніших ініціатив такого роду у світі. Туреччина розширила обсяг програми і зробила її обов’язковою для всіх закладів розміщення з кількістю ліжок 30 або більше. На сьогодні було сертифіковано понад 8 тисяч закладів.

Оскільки Туреччина очікує стрімкого відновлення обсягів туристичних подорожей, працівникам туристичної сфери надається пріоритет щодо вакцинації. Туреччина вживає усіх заходів, щоб залишатися здоровим і безпечним туристичним напрямком у 2021 році, якому надаватимуть перевагу мандрівники з інших країн.

    Реклама на dsnews.ua