• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Програму "Велике будівництво" підтримують 89,8% українців — дослідження КМІС

Реклама на dsnews.ua

Національна програма з розвитку інфраструктури "Велике будівництво" має підтримку переважної більшості українців. Її вважають однією з кращих ініціатив команди Президента Володимира Зеленського. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології

Результати опитування на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" представив заступник директора КМІС Антон Грушецький. Він повідомив, що 89,8% респондентів висловилися за державні інвестиції в дороги, лікарні, школи, садочки, стадіони та інші обʼєкти інфраструктури.

При цьому 85,2% вважають, що "Велике будівництво" не повинно зупинятися навіть на період пандемії.

Аналіз ініціатив і проєктів команди Президента показав, що на першому місці за рівнем підтримки — припинення вогню на Сході України (80,6%), на другому — програма "Велике будівництво" (67%). Такі ініціативи, як пільгове кредитування бізнесу, "держава в смартфоні", ринок землі та інші набагато поступаються в рівні підтримки.

Для 72,4% респондентів «Велике будівництво» — це перш за все дороги.

За пріоритетностю інфраструктурних проєктів знову на першому місці в результатах опитування виявилися дороги (49,2%), на другому — лікарні, на третьому — школи (26,3%).

У дослідженні КМІС взяли участь 2049 респондентів, які проживають у всіх областях України (за винятком АР Крим). Опитування проводилося 6-19 серпня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua