• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Прогрестех-Україна приєдналася до "Пакту заради молоді-2020"

Компанія "Прогрестех-Україна" приєдналася до національної ініціативи щодо вирішення проблем освіти та працевлаштування молоді

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці компанії в Facebook.

Ініціатива "Пакт заради молоді" спрямована на запуск освітніх партнерських проектів з участю комерційних компаній і вищих навчальних закладів, створення робочих місць для молоді та забезпечення молодих людей менторської підтримкою з питань побудови кар'єри.

Внесок "Прогрестех-Україна" в реалізацію Пакту, зокрема полягає у створенні за останні чотири роки 270 інженерних місць для молодих спеціалістів; підтримки партнерських відносин з Київським політехнічним інститутом. Ігоря Сікорського, Національним аерокосмічним університетом ім. М. Е. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Національним авіаційним університетом, Харківським політехнічним інститутом, провідними вузами Дніпра, Одеси, Полтави та інших студентських центрів України та проведення з ними десятків спільних проектів. Крім того, "Прогрестех-Україна" ввела навчальні програми з підготовки студентів і випускників вузів до професійної інженерної роботи, створених на базі власних навчальних центрів у Києві, Харкові та Дніпрі.

Нагадаємо, "Пакт заради молоді" почали Міністерство молоді і спорту України, Центр корпоративної соціальної відповідальності та Представництво в Україні Фонду ООН в області народонаселення навесні 2016 року. Український Пакт є частиною загальноєвропейської ініціативи щодо подолання проблеми безробіття європейської молоді, підтриманої Європарламентом, Єврокомісією та Європейською радою. Протягом чотирьох років з дня заснування Українського "Пакту заради молоді" до нього приєдналися близько 150 підприємств-роботодавців.

"Прогрестех-Україна" реалізує комплекс власних освітніх інженерних програм, починаючи з 2014-2015 навчального року. В цілому протягом шости років 200 з 380 випускників цих програм успішно пройшли додаткове тестування, співбесіди та приєдналися до інженерної команді "Прогрестех-Україна".

Запуск освітнього напрямку в діяльності "Прогрестех-Україна" ініціював засновник міжнародного холдингу Progresstechgroup Володимир Кульчицький. Мета навчальних проектів - популяризація інженерних професій, підвищення рівня технічної освіти в Україні, підготовка молодих спеціалістів до професійної інженерної роботи та інтеграція в міжнародний поділ праці, збереження і розвиток національного інтелектуального кадрового потенціалу.

"Прогрестех-Україна" на сьогодні є найбільшою компанією Progresstechgroup - міжнародного холдингу з штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США). У складі Progresstechgroup - ряд інжинірингових центрів у Європі і Північній Америці, 14 офісів по всьому світу.

В Україні група також представлена конструкторським центром Аеро ДС, українськими підрозділами компаній PT-Americas, Tucana Engineering Соирі.

    Реклама на dsnews.ua