• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Пропагандист "ДНР" мріє заливати розплавлений свинець у глотку людям, що говорять українською (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Пропагандист "ДНР" Олександр Дмитрієвський заявив, що мріє дожити до тих часів, коли тільки за слово, сказане по-українськи, будуть заливати в глотку розплавлений свинець

На пост пособника терористів, розміщений у забороненій соцмережі ВКонтакте, звернув увагу український журналіст Денис Казанський, передає "ДС".

"Буду щасливий дожити до тих часів, коли за сказане по-українськи слово будуть заливати в глотку розпечений свинець. Смерть бандерівцям!" — написав Дмитрієвський.

"Так-так, це не перебільшення і не метафора. Прямо так і написав. Якщо хтось досі не знав, з якого боку на Донбасі воюють нацисти, то тепер відповідь на це питання очевидна. Бойовики воюють не з міфічною "хунтою". Вони воюють із українським народом, і відкрито проголошують своєю метою геноцид за мовною та етнічною ознакою", — прокоментував пост пропагандиста Казанський.

Журналіст зазначив, що "Дмитрієвський — не якийсь випадковий шизофренік із вулиці".

"Це ветеран проросійського руху Донбасу. Друг і соратник Володимира Корнілова, разом із яким іще на початку 90-х створював "Інтеррух Донбасу". Член Ізборського клубу. Постійний учасник ефірів ДНРівських телеканалів і автор російських ЗМІ", — пояснив Казанський.

За його словами, "дуже важливо піддавати такі епізоди максимальному розголосу, щоби ця інформація доходила в тому числі і до європейської авдиторії".

"Сьогодні багато наївних європейських лівих співчувають бойовикам "ЛДНР" і бачать у них борців проти фашизму, тому важливо на конкретних прикладах показувати їм, що насправді під ширмою "антифашистів" на Донбасі діє нацистський непотріб", — резюмував Казанський.

    Реклама на dsnews.ua