• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Проплачена акція в Підгірцях загрожує Києву сміттєвим колапсом

Реклама на dsnews.ua
У селі Підгірці сьогодні 200 осіб заблокували в'їзд на 5-й Полігон. Людей звозили автобусом. Люди говорили, що вони місцеві, але в якій стороні Підгірці показати не змогли. Вартість роботи однієї людини 110 грн

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Кирило Сазонов, передає "ДС".

Він зазначає, що 5-й Полігон приймає близько 40% київського сміття. Блокування таких об'єктів призведе до того, що з Києва просто перестануть вивозити сміття, а на полігоні зупиняться всі роботи, які йдуть по реконструкції полігону. Місцеві жителі, які страждають найбільше з-за роботи полігону, при цьому розуміючи відповідальність за свої дії і наслідки - не підтримали проплачену акцію.

Турбує, що напередодні виборів, до різного роду аферистам, можуть додатися ще й політики, які шукають політичні дивіденди, але не розуміють до кінця серйозності наслідків своїх дій.

"5-й полігон, повинен бути закритий - про це говорять всі і київські чиновники і екологи. Але закрити полігон потрібно правильно, попередньо його законсервувавши. Також у Києві має з'явитися завод з переробки сміття, який стане альтернативою полігону", - пише Сазонов.

Раніше на офіційній сторінці в Facebook підприємства Київспецтранс з'явилося повідомлення, що невідомі особи намагаються здійснити рейдерське захоплення полігону номер 5.

На даний момент невідомими особами здійснюється спроба рейдерського захоплення 5 полігону. В'їзд автотранспорту на полігон заблокований. На місці знаходиться Нацгвардія і поліція. Зараз з'ясовуємо деталі. Відзначаємо, що втручання в роботу полігону може призвести до серйозних екологічних наслідків для навколишніх сіл і Києва - йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua