• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Протестувальники проти заборони роботи нічних клубів танцюють під Кабміном (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

На акції протесту проти закриття Кабміном нічних клубів та дискотек мітингувальники почали танцювати під електронну музику

В акції бере участь декілька сотень осіб, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Вони, зокрема, вимагають дозволити роботу без обмежень у часі розважальних закладів, а також закладів громадського харчування — з організацією дозвілля або без нього.

Мітингувальники також вимагають повністю або частково звільнити від податків суб’єктів господарювання в сфері розваг або надати фінансову допомогу тим, хто постраждав внаслідок дії заборон та обмежень.

Протестувальники звертаються до влади з пропозицією створити робочу групу за участю представників профільних міністерств, керівників закладів та суб’єктів господарської діяльності, що працюють у сфері організації культурного відпочинку та дозвілля.

Акція триватиме до 22 години, на ній виступають відомі електронні музиканти України.

За словами організаторів, подібні акції будуть проходити, аж поки не буде знайдений компроміс між владою та представниками індустрії розваг.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 26 серпня продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня.

Уряд також посилив обмежувальні заходи у регіонах із "зеленим" рівнем епідеміологічної небезпеки. Зокрема, заборонив роботу дискотек, розважальних закладів, нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Відтак проводити концерти можуть лише організовані заклади культури і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

    Реклама на dsnews.ua