• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пушилін оголосив про створення "ідеологічної доктрини ДНР": подробиці

Реклама на dsnews.ua

Цінності і традиції жителів ОРДО повинні бути всебічно пояснені, визначені і відображені в "культурно-історичній доктрині", яка називатиметься "Русский Донбас"

Про це на зустрічі з представниками "науки, культури, з громадськими діячами та журналістами" заявив ватажок "ДНР" Денис Пушилін, передає "ДС" із посиланням на DonPress.

За його словами, на основі цього буде вибудовуватись уся робота «органів державної влади».

«У 2014 році ми знали, за що боремося, і проти чого. Зараз ми дійсно думаємо про майбутнє як мінімум на покоління вперед. Потрібно дуже ретельно опрацювати і нічого не залишити без уваги. Потрібно дати чіткі визначення понять, пояснити науково нашу спільну позицію, тому що у нас дуже багато поривів, і повністю важко описати це», — заявив терорист.

Він уточнив, що «республіці» потрібна доктрина, яка б відобразила ментальність, формування ідеї «державності ДНР».

«Сьогодні ми докладаємо зусиль, аби відродити славу Донбасу як важливого, основного промислового центру Росії і створити всі умови для комфортної праці та підвищення добробуту наших жителів. Без цього ми не зможемо далі рухатися. Наші громадяни, наші сім'ї, друзі повинні жити гідно, з урахуванням тих труднощів, з якими ми зіткнулися», — сказав Пушилін.

    Реклама на dsnews.ua