• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Пушилін пригрозив знищити позиції ЗСУ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив про готовність наказати знищити позиції Збройних сил України на двох ділянках, якщо українська сторона не прибере їх до 3 вересня

Про це йдеться в повідомленні на сайті Пушиліна, передає "ДС".

За словами Пушиліна, в районі селища Шуми ЗСУ просувають свої траншеї до арки водоводу «Сіверський Донець — Донбас» «із явним наміром зміцнитися під нею», а також на пілотній ділянці розведення в районі Петровського.

Пушилін апелює до узгоджених у липні Додаткових заходів про повне припинення вогню. За його словами, всі спроби домогтися припинення зазначених порушень через координаційний механізм за сприяння СЦКК не мали результату. Також не вдалося вирішити це питання на останньому засіданні Тристоронньої контактної групи, стверджує він.

«У зв'язку з цим повинен попередити, що українською стороною в найближчі дні повинні бути зроблені активні дії щодо усунення допущених порушень і не пізніше 3 вересня 2020 року повернення позиційного розташування військ і укріплень до стану на 22 липня 2020 года ... Якщо до 22:00 години 3 вересня 2020 року такий акт мені не буде представлено, буду змушений вдатися до крайнього заходу і, керуючись пунктом "є" Додаткових заходів, з метою недопущення подальших наступальних дій України в частині просування в наш бік її позицій і укріплень видати відповідний наказ для підрозділів "народної міліції" на знищення траншей і укриттів ЗФУ, дообладнаних або новостворених після підписання 22 липня 2020 року Додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню», — сказав Пушилін.

За його словами, в разі наказу на знищення позицій керівництво Збройних сил України «буде поінформовано заздалегідь із метою евакуації з зазначених укріплень і позицій особового складу, щоб уникнути людських жертв».

Нагадаємо, 20 травня ватажки "ДНР" і "ЛНР" привели війська в повну готовність і пригрозили Зеленському.

    Реклама на dsnews.ua