• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Пушилін вирішив "рятувати" від коронавірусу російськомовних по всій Україні: подробиці

Реклама на dsnews.ua

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін доручив опрацювати питання "реабілітації співвітчизників", які перенесли COVID-19, з підконтрольної Україні території Донбасу

Про це йдеться в повідомленні сепаратистських ЗМІ бойовиків, передає "ДС".

Так, Пушилін провів «нараду» по темі ситуації з коронавірусом в ОРДО і доручив «міністрові охорони здоров'я республіки» Олександру Оприщенку розробити програму реабілітації медичних працівників, які перенесли коронавірус.

«Головні лікарі госпітальних баз підтвердили забезпеченість наразі всім необхідним, за винятком кількох позицій із лікарських препаратів, а також торкнулися питання оплати праці співробітникам медустанов, механізм формування якого змінився з початку цього року», — сказав терорист.

Крім того, Пушилін висловив бажання «допомогти» російськомовним жителям підконтрольних Україні територій Донбасу, бо це «борг ДНР».

«Хочу загострити увагу на наступному. Як ви знаєте, на форумі "Русский Донбасс" було прийнято рішення продовжити і посилити роботу в напрямку підтримки наших співвітчизників, які проживають на території, тимчасово підконтрольній Україні, а також усіх росіян і російськомовних, які потребують підтримки і проживають на території всієї України. Вважаю це нашим обов'язком. Виходячи з нашого досвіду, ми зможемо з цим впоратися», — сказав терорист.

Нагадаємо, раніше в "ДНР" повідомили про прибуття в окупований Донецьк першої партії російської вакцини від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua