• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Заради густоти: лікарі сказали, що насправді потрібно волоссю

Здорове волосся є одним з головних елементів суспільних стандартів краси. Саме тому жінки та більшість чоловіків шукають дієві способи зробити локони густішими

Реклама на dsnews.ua

Фахівці-трихологи дали кілька порад, чого не варто робити, щоб надовше зберегти волосся густішим, пише news24.in.ua.

Не слід мити волосся занадто часто, адже це може пошкодити волосся. Велика кількість хімічних компонентів, що містяться в шампунях, змивають натуральні олії з шкіри. Це робить волосся сухим, тьмяним і слабким від коренів.

Важливо після миття використовувати кондиціонер. Це допомагає зберегти структуру і гладкість волосся, захищає від пошкоджень. Але кондиціонер завжди слід наносити тільки на волосся. Нанесення кондиціонеру на шкіру голови закупорює її пори і погіршує кровопостачання. В результаті волосяні цибулини слабшають і волосся випадає.

Також шкодить волоссю занадто тривале стягування. Пучки та хвости зручні, однак тривале стягування послаблює корені волосся і пошкоджує шкіру голови. Зібране волосся потрібно час від часу розпускати і давати відпочити.

Не можна також часто розчісувати волосся. Це робить корені слабкими і призводить до випадання великої кількості волосся.

Лікарі не радять розчісувати мокре волосся. Це послаблює корені та призводить до ламкості і випадання. Волосся має висохнути природним чином, після чого його потрібно розчісувати гребінцем з рідкими зубами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua