• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Раді запропонували заборонити планшети і смартфони у школах: подробиці законопроєкту

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт, який забороняє використання мобільних телефонів і планшетів під час навчання в школі, зареєстровано у Верховній Раді

Ініціатором законопроєкту виступив нардеп фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко, інформує "ДС".

Документ №4226 про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо заборони використання мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, надали для ознайомлення та опрацювання в профільному комітеті.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що "школярі замість відпочинку під час перерви сидять у телефонах, через що виникає ще і брак спілкування з однолітками".

На думку автора документа, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу, а також може допомогти вирішити питання з крадіжками дорогих смартфонів.

Проєкт закону
Проєкт закону

Прийняття законопроєкту, зазначає його автор, дозволить не створювати перешкоди для отримання освіти іншими здобувачами повної загальної середньої освіти, зокрема, зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж.

Крім того, заборона на використання мобільних телефонів дозволить боротися зі значною частиною недоброзичливості, яка спостерігається в закладах (рекет, злодійство, домагання).

На початку вересня ЮНІСЕФ заявила, що майже 30% опитаних українських підлітків заявили, що були жертвами онлайн-булінгу.

    Реклама на dsnews.ua