• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Радник Єрмака Милованов виступив за цензуру в Україні

Реклама на dsnews.ua

Позаштатний радник глави Офісу президента Тимофій Милованов заявив, що цензура є "невідʼємною частиною свободи слова", та допустив її застосування в Україні

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні цензура стала невід’ємною частиною свободи слова. Ті, хто маніпулюють, створюють фейки і альтернативну реальність, можуть і мають бути заблоковані.

Свобода слова — це про різноманітність ідей, про критику, про альтернативні погляди і інтерпретацію фактів, але не про неправду, конспірологічні теорії, та «факти» яких не було.

Це стосується і нас. Україна має знайти баланс між свободою слова і національною безпекою в рамках інформаційної війни Росії з Україною", — написав Милованов.

Відзначимо, що не всі коментатори під дописом позитивно оцінили пропозицію Милованова. Дехто порівнював її з реальністю, змальованою в книзі Джорджа Орвелла. Дехто задавався питанням, хто саме виступатиме суддею при цензуруванні інформації.

Нагадаємо, після нещодавнього штурму Капітолію в США декілька соцмереж заблокували сторінку чинного президента Дональда Трампа за "підбурювання до насильства".

    Реклама на dsnews.ua