• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Разумков переходить на дистанційну роботу: "підчепив" коронавірус вдруге

У спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова виявили COVID-19, незважаючи на те, що він хворів на нього у минулому році в листопаді. Очільник українського парламенту тимчасово продовжить працювати дистанційно

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Разумкова в Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні, наприклад, такий, на перший погляд, формальний тест перед масовим заходом допоміг виявити хворого, який, сам того не знаючи, міг би заразити кілька сотень поважних гостей. Тест виявив мене", — зазначив Разумков.

Очільник ВР планував завтра особисто взяти участь у Ялтинській європейській стратегії, втім, тепер сподівається на те, що йому дозволять виступити дистанційно.

"На жаль, не зможу відвідати захід особисто, адже для дотримання всіх протиепідемічних вимог сьогодні здав тест на коронавірус. Він виявився позитивним", — написав Разумков.

Деякий час посадовець перебуватиме на самоізоляції, однак продовжить свою роботу дистанційно. Як додав Разумков, наразі він почуває себе добре.

Нагадаємо, у середині серпня в ході візиту до Полтавської області голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сказав, що до сих пір не вакцинувався проти коронавірусної інфекції.

"Ще ні (не вакцинувалася, — "ДС"). На щастя, або, на жаль, я перехворів у минулому році на COVID-19. Я й дружина. Поки ще є антитіла", — сказав тоді спікер.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua