• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Разумков все ще не зміг подолати коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков після двох тижнів самоізоляції через коронавірус і надалі залишатиметься вдома, оскільки його другий тест на COVID-19 також позитивний

Про це він повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook, інформує "ДС".

"Уже два тижні як я знаходжуся на самоізоляції вдома. Почуваю себе значно краще, але результат тесту досі "позитивний". Тому вимушений дистанційно працювати над питаннями, які будуть розглядатися наступного пленарного тижня", — написав він.

Спікер нагадав, що досі не вирішена ситуація фактичної зупинки антикорупційної реформи, яка склалася внаслідок скандально відомого рішення Конституційного суду. За його словами, робоча група з врегулювання цього питання провела вже пʼять засідань та узгодила низку ключових позицій. Зокрема щодо повернення кримінальної відповідальності за декларування недостовірної інформації та умисне неподання декларації.  

Крім того, Рада чекає від Кабміну підготовлений проєкт бюджету на 2021 рік, оскільки "часу для його прийняття залишилося не так багато".

За словами Разумкова, статистика захворюваності народних депутатів поки невтішна. Водночас він висловив сподівання, що віддалений формат роботи в комітетах та відсутність пленарних засідань позитивно вплинуть на загальну картину.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков отримав позитивний тест на коронавірус 11 листопада.

    Реклама на dsnews.ua