• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Рекет, наркоторгівля і вбивство: Лерос оприлюднив дані про кримінальне минуле Тищенка (ВІДЕО)

Заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Микола Тищенко у минулому був членом організованого злочинного угрупування і фігурував у низці кримінальних справ

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму відеоблозі на Youtube повідомив позафракційний народний депутат Гео Лерос, інформує "ДС".

"Це підтвердження кримінальних злочинів, які скоїв "Коля Оболонський" Тищенко. Йдеться про ймовірне вбивство, рекет, торгівлю героїном та багато інших подробиць, які показують справжнє обличчя заступника президентської фракції", — прокоментував Лерос своє відео.

Він посилається на дані внутрішньої бази Управління по боротьбі з організованою злочинністю "Скорпіон", "в якій накопичується інформація про членів кримінальних угруповань з 1991 року". 

"Ця інформація потрапила до нас, і уявіть, як нинішні перефарбовані народні обранці не хочуть, щоб ви дізнались, чим вони займались в дев’яності. Цікаво, чому саме при Зеленському у 2020 році вирішили, що ця база більше не потрібна. Схоже наш президент замітає сліди з минулого свого оточення", — додав нардеп.

За даними бази УПБОЗ, на які посилається Лерос, Тищенко в 90-ті роки активно займався рекетом і торгівлею наркотиками і під кличкою "Коля Оболонський" входив до складу злочинного угрупування "Савлохи" (кримінального авторитета Бориса Савлохова).

Згідно з даними, на які посилається Лерос, у київському клубі "Нью-Йорк" Тищенко жорстоко побив відвідувача Вадима Чорноброва і вибив йому око.

Також зазначається, що про кримінальне минуле Тищенка добре відомо його куму — голові Офісу президента Андрію Єрмаку, якого деякі джерела вважають близьким до згаданого вище угруповування.

Крім цього, як повідомляє Лерос, Тищенко у 1998 році фігурував у вбивстві, яке сталося у кафе на столичному Подолі. "Він до смерті забив відвідувача. Але по цій справі також важко знайти всі деталі, тому що, як заявили у поліції, матеріали цієї справи було знищено. Але внутрішня база УБОЗу нам допомогла знайти подробиці, які доводять, що Коля — це справжній кримінал", — прокоментував нардеп.

Коментарів самого Тищенка щодо інформації, викладеної у відеоблозі Лероса, поки що не надходило.

Раніше повідомлялося, що за заявою народного депутата Гео Лероса було зареєстровано два кримінальних провадження стосовно народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка і забудовника Дениса Комарницького, якого також називають "смотрящим за Києвом".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua