• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Записи Лероса. Комарницький і Тищенко планували облити фекаліями Дубінського (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Так званий "смотрящий за Киевом" Денис Комарницький обговорював з нардепом фракції "Слуга народу" Миколою Тищенком варіанти нападу на нардепів Гео Лероса і Олександра Дубінського

Про це йдеться у відеооблозі Гео Лероса, в якому він опублікував другу порцію нібито розмов Комарницького і Тищенка, інформує "ДС".

Частина записів присвячена планам співрозмовників "розправитися" з самим Леросом і одіозним нардепом фракції "Слуга народу" Олександром Дубінським

Зокрема, людина з голосом Комарницького запитує у співрозмовника, що буде, якщо він відкрутить "вухо на камеру".

"Їх просто приймуть на хабарі, одного і другого (ймовірно, Лероса і Дубінського, – прим. "ДС"). Їх грамотно зібʼють", – йдеться в обговоренні.

Після цього в розмові знову йдеться про "програму" щодо нардепів Дубінського та Лероса. Когось із них пропонується "обійняти в ресторані, аби він став яскраво-червоним".

Лероса пропонують прикути наручниками і пробігти 10 кілометрів "щоби кайфанул". Окрім цього, людина, із голосом схожим на Тищенка, пропонує облити Лероса зеленкою.

"Пофарбувати клоуна із балончика, або ж зеленкою… Він про мене наплів стільки гидоти… Що він має заплатити за нашим законом", – наголошує нібито Тищенко.

Далі людина з голосом Комарницького пропонує взяти два відра бруду і вилити на Лероса і Дубінського. "Так? От ми зараз закон і підробимо", – йдеться на записі.

Також йдеться про те, щоби облити нардепів лайном на камеру і одразу сплатити за це штраф: "Це треба взяти, сказати… вилити гі*на і сказати, ось, на тобі. На камеру. Самому зняти, сказати – ось, дивись. І за це я заплачу 17 тисяч. Так давай я просто вийдемо. Я вийду і скажу: "Добридень, я – Денис Комарницький, ось кожному по відру бруду". Тобто можна взяти камеру, зарядити йому по їб*лу, і заплатити одразу йому 17 тис. грн".

"Коротше, треба щось яскраве", – підсумовують співрозмовники.

Як писала "ДС", 2 жовтня Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак за посередництвом Тищенка покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Тищенко назвав записи, оприлюднені Леросом щодо його контактів, "погано зробленим фейком". Коментарів самого Комарницького поки що не надходило.

    Реклама на dsnews.ua