• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Рейтинг Зеленського стрімко падає, а у Разумкова - зростає

Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив свіжі президентські рейтинги. Опитування, які проводилися з 15 до 18 жовтня, показали, за кого готові голосувати українці, якби вибори глави держави відбулися найближчим часом

Рейтинг Зеленського стрімко падає, а у Разумкова - зростає
Рейтинг Зеленського стрімко падає, а у Разумкова - зростає / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Результати опитувань КМІС оприлюднив на офіційному сайті, передає "ДС".

Як свідчать результати опитування, відносно найбільшу підтримку все ще має Володимир Зеленський: у разі участі у виборах зазначених у списку кандидатів чинний президент отримав би 19,1% серед усіх респондентів, що становить 24,7% серед тих, хто збирається голосувати та визначився з вибором.

На другому місці – Петро Порошенко, за якого проголосували б 12,1% серед усіх респондентів і 15,6% серед тих, хто визначився з вибором.

На третьому місці – Юлія Тимошенко з показниками, відповідно, 9,4% і 12,2%. Далі йдуть Юрій Бойко (7,3% і 9,4%), Ігор Смешко (6% і 7,8%).

Звільнений "слугами" ексспікер парламенту Дмитро Разумков після гучної відставки та конфліктів з оточенням Зеленського підвищив свої позиції. За нього, як кандидата у президенти вже готові голосувати 5,5% серед усіх респондентів і 7,1% серед тих, хто визначився з вибором.

Графіка КМІС
Графіка КМІС

КМІС провів опитування 15–18 жовтня 2021 року методом телефонних інтерв’ю. Загалом було опитано 1200 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

Нагадаємо, на сайті парламенту Дмитро Разумков вказаний як позафракційний депутат. Разумков, якого в четвер, 7 жовтня, Верховна Рада відкликала з посади спікера парламенту, зайняв місце в сесійній залі поруч із фракцією "Європейської солідарності".

Як писала "ДС", у Верховній Раді пустили чутки про те, що колишній спікер ВР Дмитро Разумков розглядає створення своєї нової політичної сили під назвою "Розум". Сам віцеспікер шокований навіть назвою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua