• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

РФ "кинула" бойовиків Донбасу: сепаратисти попросили про допомогу з їжею, одягом і ліками

Реклама на dsnews.ua

Терористи "ДНР" через погане забезпечення "армії ЛДНР" за свої гроші змушені закуповувати все необхідне для обладнання позицій або просити волонтерів про допомогу

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі «Донбаський кейс», який публікує скриншот із підтвердженням, передає "ДС".

Так, за словами терористів, вони виживають за рахунок волонтерської допомоги, яку їм надають «небайдужі росіяни». Волонтери постійно купують форму, взуття, навіть кепки для бойовиків, а також елементарні медичні сумки з брезенту. При цьому нерідко такі закупівлі здійснюються в борг.

«Нинішні і колишні бійці з вдячністю приймають від волонтерів усе: черевики (деяким вони потрібні, тому що потрібно йти на роботу, а нема в чому), ліки, продукти … Що говорити про престижність служби в армії, коли бійці змушені жебрати, щоб отримати найнеобхідніше … Ті, хто отримав поранення і потребують лікування, виживають на мізерну пенсію по інвалідності (цивільну). Посильна допомога йде з Пітера, Таганрога, Підмосковʼя», — йдеться в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua