• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

РФ вирішила зробити жителів ОРДЛО піддослідними кроликами: Telegram-канал розкрив масштаби вакцинації від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У вересні поточного року в місця дислокації російських військових 1-ого АК на території ОРДО прибутку 7-10 військових лікарів-інфекціоністів та епідеміологів з РФ і провели вакцинацію російських військових 1 АК 8 Армії ЮВО РФ. Тепер Росія планує вколоти свою вакцину медикам і педагогам ОРДО

Про це Telegram-каналу «Вільнодумець» повідомили джерела в так званому «міністерстві охорони здоров'я ДНР», передає "ДС".

Канал відзначає, що у вересні проводилась «суцільна» вакцинація всього особового складу сироваткою російського виробництва. Наразі активно прищеплюють «керівництво республіки, адміністративних і правоохоронних органів ДНР», після чого вакцинація торкнеться педагогів і медиків.

«Дізнавшись про те, що росіяни фактично проводитимуть випробування вакцини з метою вивчення на щеплених віддалених наслідків застосування даної вакцини і особливо — побічних ефектів її застосування, місцеві лікарі відмовилися першими пройти вакцинацію, що їм пропонували російські військові", — йдеться в повідомленні.

Наразі лікарям «МОЗ ДНР» стали відомі деякі побічні ефекти від використання російської вакцини, які вже встигли зафіксувати російські військові лікарі, в ході спостереження за щепленими солдатами.

Зокрема:

- у більшості спостерігається «різке ослаблення зору»;

- порушення в роботі опорно-рухового апарату і сильні болі в суглобах;

- спостерігається утруднене дихання, «сильна задишка»;

- періодично безпричинно підвищується температура тіла.

При цьому медики ОРДО не змогли дізнатися у російських військових, чи пройшла дана вакцина клінічні випробування в РФ на виявлення віддалених побічних наслідків або це експериментальна вакцина. Однак представники РФ уточнили, що «вакцина давно використовується і нічого не бійтеся. Скоро всіх будемо прищеплювати».

Офіційних даних про вакцинацію поки немає.

Нагадаємо, раніше в ОРДО повідомляли, що співробітникам "МНС ДНР" нібито зробили щеплення від коронавірусу, яке дало "побочку".

Як повідомляла "ДС", раніше президент Росії Володимир Путін повідомив, що першу в світі вакцину від коронавірусу зареєстровано в РФ. За словами російського лідера, щеплення цією вакциною зробила одна з його дочок.

    Реклама на dsnews.ua