• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Рівень захворюваності на COVID-19 в Україні за місяць збільшився майже удвічі

Реклама на dsnews.ua

Рівень захворюваності на коронавірус в Україні у серпні зріс майже вдвічі, у порівнянні з липнем

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила директор департаменту комунікацій Національної служби здоровʼя України (НСЗУ) Тетяна Бойко, інформує "ДС".

"Загальний рівень захворюваності на COVID-19 у серпні зріс майже в два рази порівняно з липнем. У серпні захворіли 53 тисячі осіб, в той час, як у липні — 28 тисяч. У серпні порівняно з липнем також на 60% збільшилася кількість госпіталізованих пацієнтів з коронавірусною хворобою", — сказала Бойко.

Проте, за словами Бойко, частка госпіталізованих пацієнтів від загальної кількості хворих зменшилася в серпні на 5%, якщо в липні було госпіталізовано 39% хворих пацієнтів, то в серпні — 34%. Частка пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії, залишається стабільною і становить близько 16-17%. "Найбільша завантаженість ліжок для пацієнтів із COVID-19 (в серпні) була в лікарнях Одеської, Закарпатської та Львівської областей", — додала вона.

За її словами, загалом за квітень-серпень до медзакладів було госпіталізовано 48 тисяч пацієнтів з коронавірусною хворобою, з них близько 17% отримали медичну допомогу в умовах інтенсивної терапії.

Крім того, Бойко наголосила, що лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою у медзакладах у стаціонарних умовах є безоплатним для пацієнтів.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 8 вересня в Україні 140 479 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 934 летальні, 63 546 пацієнтів одужали. 

    Реклама на dsnews.ua