• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Роботи з відновлення зруйнованого мосту на Львівщині розпочнуться в максимально короткі терміни - Укравтодор

Реконструкція мосту через річку Західний Буг на дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, який обвалився у понеділок, 3 травня, розпочнеться у максимально короткі терміни

Мост на Львівщині
Мост на Львівщині / Карта Автодору
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Укравтодор у Facebook, передає "ДС"

Як розповіли в установі, міст було збудовано у 1960 році, відтоді він жодного разу капітально не ремонтувався. Унаслідок обвалу мосту ніхто не постраждав.

Споруда вже 5 років перебувала у передаварійному стані. У 2020 році міст було включено до списку Національної програми відновлення мостів, частини програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Старт робіт був запланований на найближчі місяці.

Проєкт реконструкції вже найближчим часом буде представлено техраді Укравтодору та секції 5 ДерждорНДІ. 

«Вже після цього буде оперативно визначено підрядника й у максимально короткі терміни розпочнуться будівельні роботи», — повідомив Укравтодор.

В даний момент організовано обʼїзд дорогами Т-14-25 та Р-15.

«Минулого року ми вже мали ситуацію, в якій через обвал мосту були вимушені оперативно будувати новий. Йдеться про міст через річку Чортомлик на трасі Н-23 Кропивницький – Запоріжжя у Дніпропетровській області. За 7 місяців переправу було повністю відновлено. Аналогічно буде реконструйовано переправу через Західний Буг: оперативно та якісно», — підкреслив Укравтодор.

За даними установи, негайного ремонту потребують 895 штучних споруд по всій Україні. Саме з цієї причини у рамках програми Президента Зеленського планується оновити близько 1400 штучних споруд до 2025 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в рамках «Великого будівництва» стартували роботи з реконструкції стратегічно важливого моста через річку Тересва на Закарпатті. Міст, який є частиною транспортного коридору області, довгий час оцінювався експертами як обмежено працездатний.

    Реклама на dsnews.ua