• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Ронадло з двома рекордами: Португалія розгромила Угорщину на Євро-2020

У матчі Чемпіонату Європи з футболу-2020 між збірними Португалії та Угорщини Кріштіану Роналду і Ко розгромили суперників з рахунком 3:0. Паралельно Роналду встановив два рекорди ЧЄ

Євро-2020. Португалія — Угорщина

Матч проходив на стадіоні в Будапешті, передає "ДС"

Угорці довго пручалися натиску діючих чемпіонів Європи. Рахунок у грі було відкрито тільки на 86-й хвилині, коли Геррейру скористався рикошетом від захисника господарів поля.

Мінімальну перевагу Кріштіану Роналду перевів в розгром, реалізувавши на 89-й хвилині пенальті і забивши на 92-й хвилині останній м'яч.

Лідер португальців попутно встановив два рекорди. Так, Роналду взяв участь в п'яти чемпіонатах Європи і забив 11 голів у фінальній стадії континентальної першості. До цього матчу Роналду ділив перше місце з легендарним французом Мішелем Платіні (9 м'ячів).

Редактор: Марія Чиренко