• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росія роздала більше півмільйона своїх паспортів в ОРДЛО

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей 527 тисяч місцевих жителів отримали російське громадянство

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в пресцентрі МВС Росії, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"З початку реалізації указу президента РФ від 24 квітня 2019 года... громадянство РФ придбало більш 527 тис. осіб, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України", — сказали в пресцентрі.

За даними МВС, майже 2 тис. жителів ОРДЛО в придбанні російського громадянства відмовили. Так, 40% заяв було відхилено в зв'язку з тим, що люди мали обмеження на в'їзд в Росію через адміністративного видворення, депортації, реадмісію або в зв'язку з прийнятим щодо них рішенням про небажаність перебування в РФ. Третина з тих, кому відмовили в громадянстві, мають незняту або непогашену судимість. Чверті здобувачів громадянство РФ не дали через те, що вони виступали за насильницьку зміну основ конституційного ладу Росії і створюють загрозу безпеці.

У МВС зазначили, що видача російського громадянства жителям ОРДЛО триває.

Як повідомляла "ДС", комбат "ДНР", один з найближчих соратників убитого ватажка терористичної "ДНР" Олександра Захарченко Сергій Завдовєєв не зміг отримати російське громадянство, оскільки "становить загрозу безпеці" РФ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua