• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Росія відмовилася надати громадянство соратнику ватажка "ДНР" Захарченка

Реклама на dsnews.ua

Комбат "ДНР", один з найближчих соратників вбитого ватажка терористичної "ДНР" Олександра Захарченка Сергій Завдовєєв не зміг отримати російське громадянство, оскільки "становить загрозу безпеці" РФ

Про це повідомив журналіст, член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський у своєму Facebook, передає "ДС".

"Одному з найближчих соратників Захарченао, комбату "ДНР" Сергію Завдовєєву відмовили у видачі російського паспорта. З формулюванням "заявник виступає за насильницьку зміну конституційного ладу Російської Федерації чи іншими діями створює загрозу безпеці Російської Федерації", — написав він.

Журналіст зазначив, що таким чином Росія на офіційному рівні визнала, що один з колишніх ватажків "ДНР" є злочинцем.

"Виходить, за логікою Москви, виступати за насильницьку зміну конституційного ладу РФ не можна, а виступати за насильницьку зміну конституційного ладу України можна. Від нас Кремль таким, як Завдовєєв, вимагає дати особливий статус і хоче, щоб ми вели з ними прямий діалог. А у себе оголошує це сміття загрозою безпеці та відмовляє йому в громадянстві", — додав Казанський.

Як повідомляла "ДС", колишній співробітник ЦРУ і Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден отримає громадянство Росії. При цьому він збереже паспорт громадянина США.

    Реклама на dsnews.ua