• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Російська вакцина від COVID-19 вже завезена до України, — Тодуров

Реклама на dsnews.ua

Російська вакцина від коронавірусу вже надходить до України і деякі вже зробили щеплення, незважаючи на відсутність повного циклу випробувань і сертифікації

Про це заявив відомий кардіохірург Борис Тодуров в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Російські вакцини сьогодні масово завозять з Росії — і цілі родини сьогодні вакцинуються російськими вакцинами. Я маю на увазі вакцини від коронавируса", — уточнив він.

Тодуров також прокоментував той факт, що російська вакцина не пройшла останній етап випробувань.

"Ми читаємо від наших колег — інфекціоністів з Росії. Відгуки в цілому дуже хороші. І, я думаю, не дивлячись на те, що вакцина ще не пройшла 3,4 етапу, вони вже почали її використовувати, але є надія, що ця вакцина пройде всі етапи дослідження і все-таки… Російські вірусологи і бактеріологи — це одна з найпотужніших шкіл у світі. Не сумніваюся, що вони створять хорошу вакцину. Причому у них у Новосибірську нова якась розробляється, більш сучасна, так що одна з них напевно буде дуже якісною", — сказав він.

Щодо вакцин від грипу Тодуров заявив, що Україна щорічно отримує західні, "вони щороку змінюються, тому що штами різні".

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір дочекатися європейської вакцини від коронавірусу, незважаючи на заяву президента РФ Володимира Путіна про готовність надати Києву російську.

В Офісі президента заявили, що Україна може отримати вакцину від COVID-19 трьома шляхами: через механізм COVAX, завдяки виробництву відповідних препаратів на своїх потужностях, якщо країни Євросоюзу будуть продавати їй свої надлишки отриманих вакцин.

Нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що під час візиту до анексуваного Криму зі своєю дружиною Оксаною Марченко та сином вакцинувалися проти коронавірусу російською вакциною.

    Реклама на dsnews.ua