• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Російському пропагандисту, який приїхав до Києва, заборонили в'їзд до України

Реклама на dsnews.ua

Ведучому телеканалу "Росія-1", генеральному директору релігійного телеканалу "Спас" Борису Корчевнікову заборонений в'їзд на територію України терміном на 3 роки

Про це заявив прессекретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Цьому громадянину Росії заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки", — сказав він.

Демченко пояснив, що на момент перетину Корчевніковим державного кордону України доручень правоохоронних органів щодо заборони вʼїзду в Україну або інформації про відвідування окупованого Криму до Держприкордонслужби не надходило.

У той же час, завдяки інформації в ЗМІ, прикордонники провели додаткову необхідну перевірку щодо порушення українського законодавства і за її результатами Корчевнікову винесено заборону вʼїзду в Україну. Тепер він 3 роки не зможе відвідувати нашу країну.

З відповідним штампом в документах росіянин вилетів з території України авіарейсом "Київ-Стамбул".

Пропагандиста Борису Корчевнікову заборонений в'їзд в Україну
Пропагандиста Борису Корчевнікову заборонений в'їзд в Україну

Як повідомляла "ДС", раніше російський пропагандист Борис Корчевніков опублікував фото з Києва. За даними активіста Сергія Стерненка, росіянин прибув для участі в спільних зйомках з дружиною нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксаною Марченко.

    Реклама на dsnews.ua