• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росія дала прекрасний привід, щоб її вигнали з наступної Олімпіади

Реклама на dsnews.ua
Олімпійські поради анексованого Криму і Севастополя включили в число членів Олімпійського комітету Росії

Як розповів Андрій Козенко, незаконно обраний депутатом Держдуми Росії і щодо якого були введені міжнародні санкції, таке рішення було прийнято сьогодні в Москві на традиційному олімпійському зборах, інформує "ДС".

"Включення Криму і Севастополя в число членів Олімпійського комітету Росії - виклик для ініціаторів міжнародних санкцій проти РФ... У МОК вибір тепер невеликий: допустити російську збірну на Олімпіаді в Кореї, або не допустити", - написав Козенко на своїй сторінці в Facebook.

При цьому російський депутат чомусь упевнений, що Міжнародний олімпійський комітет "не посміє" не допустити Росію до Олімпіади.

"А допустивши - визнають Крим частиною Росії. Загалом, цугцванг для МОК і сильний відповідь на цькування наших спортсменів під час літніх Ігор 2016 року", - додав він.

За словами Козенко, рішення про включення Олімпійських рад з окупованого півострова до складу ДКР "напевно погоджувалося на найвищому рівні".

Як повідомляла "ДС", Андрій Козенко був незаконно обраний депутатом Держдуми Росії від окупованого Криму. Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила проти нього кримінальну справу, а світове співтовариство ввело санкції.

Нагадаємо, до Олімпійських ігор в 2016 році не були допущені десятки російських спортсменів з-за допінгового складу. Крім того, російські паралипийцы були відсторонені від ігор в повному складі. Дискваліфікація паралімпійської збірної Росії з-за допінгу поширюється і на зимові Ігри-2018.

    Реклама на dsnews.ua