• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Росія не гарантує безпеку турецької авіації в Сирії

Реклама на dsnews.ua
Росія не може гарантувати безпеку польотів військової авіації Туреччини до Сирії після закриття Дамаском повітряного простору над провінцією Ідліб

Про це заявив керівник Центру по примиренню ворогуючих сторін Олег Журавльов повідомляє "ДС" з посиланням на РИА "Новости".

Журавльов нагадав, що влада Сирії були змушені прийняти рішення про закриття повітряного простору на тлі різкого загострення обстановки в провінції.

Про закриття неба над Идлибом було оголошено в неділю. Дамаск заявив, що будь-які літаки, які порушили повітряний простір, будуть сприйматися як ворожі і збиватися. Протягом минулого дня турецькі Збройні сили продовжували атакувати сирійську армію в Ідлібі та його околицях.

Сирія констатувала, що Туреччина тим самим "в прямому сенсі рятує терористів від ударів сирійської армії".

"Це підтверджує недотримання Туреччиною всіх домовленостей, досягнутих раніше, в тому числі сочинських", - зазначено в заяві.

Нагадаємо, раніше "ДС"писала про те, що в Ідлібі турецькі військові збили два літаки ВПС Сирії. Пілоти благополучно катапультувалися. Крім того, за свідченням військового кореспондента телеканалу "Росія 1" Євгена Піддубного, турецькі ударні безпілотники наносять удари навіть за одиночним цілям сирійських військових: автомобілям, бронетехніки і мотоциклістам.

    Реклама на dsnews.ua