• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Росія перевіряє своїх маріонеток в ОРДЛО на готовність до бойових дій, — правозахисник

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей під кураторством російських військових проводиться аудит незаконних збройних формувань "ЛНР" та "ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив засновник "Східної правозахисної групи" Павло Лисянський, передає "ДС" із посиланням на Цензор.НЕТ.

За його словами, у перевірці беруть участь військові із Південного військового округу Росії спільно з представниками генерального штабу РФ. Аудит спрямований на перевірку особового та спискового складів так званих "армійських корпусів" НЗФ "ЛНР" та "ДНР", справність техніки, що перебуває на балансі "народної міліції".

Крім того, згідно з наявною інформацією, перевіряють витрачання фінансових коштів, виділених РФ на підтримку терористів "ЛНР" та "ДНР". Перевірка триває вже два тижні.

"Наші джерела інформації в ОРДЛО нам повідомили, що про перевірку з РФ стало відомо після того, як в окремих підрозділах армійських корпусах "ЛНР" та "ДНР" почали оголошувати термінові збори, бойову тривогу тощо. Місцеві жителі, побоюючись бойових дій, уточнили, що відбувається. У свою чергу, родичі бойовиків через кілька днів також повідомили інформацію про військовий аудит", — розповів Лисянський.

Він додав, що, за попередньою інформацією, перевіряльники з РФ незадоволені станом справ у АК-1 і АК-2 (армійських корпусах), оскільки "обліковий склад завищений, багато бойовиків із НЗФ перебувають або на лікарняному, або у відпустці за сімейними обставинами, частина техніки несправна, навчальні заняття з особовим складом не проводяться регулярно".

Нагадаємо, раніше терорист Олександр Ходаковський заявляв, що Росія поки що не віддавала наказу терористам наступати на ЗСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua