• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Росіянин перед Європарламентом з'їсть живцем кажана: в чому суть протесту

Російський активіст Петро Давидченко у четвер, 18 лютого, опівдні за місцевим часом (о 13:00 за Києвом), проведе демонстрацію поїдання живого кажана в знак протесту проти того, що, за його словами, є несправедливим розпреділенням вакцини від коронавірусу

Російський активіст Петро Давидченко
Російський активіст Петро Давидченко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання The Brussels Times, передає "ДС".

Активіст і артист не вперше готує провокаційні демонстрації, зокрема й поїдання живих кажанів.

"Big Pharma витратила мільйони доларів на лобіювання Європейського парламенту під час пандемії коронавірусу. Для ЄС прибуток важливіше людей", — сказав Давидченко.

У повідомленні, надісланому в місто для друку, він цитує звіт Economist Intelligence Unit, згідно з яким найбідніші країни світу не отримають доступ до вакцини ще довго.

Давидченко, який був арештований в багатьох країнах за демонстрації, сказав, що його дії є частиною шестимісячного проєкту по створенню власної вакцини проти коронавірусу. Ця робота буде представлена ​​з 20 лютого по 23 квітня в музеї BPS2 в Шарлеруа, де представлені сучасні експонати, а також семінари та заходи.

"Приймаючи кров тварини, яка стало символом походження Covid-19, я прагну створити свою власну вакцину проти цієї хвороби та отримати імунізацію не тільки проти коронавірусу, а й проти корпоративної жадібності, керуючої діями великих фармацевтичних компаній", — сказав Давидченко.

Як відомо, за однією з теорій коронавірус з'явився через поїдання живого кажана.

Як писала "ДС", у Всесвітньої організації охорони здоров'я повідомили, що поставки вакцини від коронавірусу в рамках міжнародного механізму COVAX почнуться в кінці лютого.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua