• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Росіянин убив ветерана через суперечку про штурм Берліна

Реклама на dsnews.ua

У Росії судитимуть 65-річного жителя Теврізского району Омської області, який убив 95-річного ветерана Другої світової війни

Заступник прокурора Омської області вже затвердив обвинувальний висновок, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу прокуратури.

"Органами розслідування встановлено, що на початку травня 2020 року до 95-річному ветерану Великої Вітчизняної війни, який проживає в р.п. Тевриз, в гості прийшов його знайомий, з яким вони стали обговорювати події воєнних дій за участю ветерана. У результаті між чоловіками стався конфлікт через незгоду гостя з діями ветерана на полях битв ", — йдеться в повідомленні прокуратури.

За даними російських ЗМІ, конфлікт почався через обговорення того, що частина, в якій воював ветеран, дійшла до Кенігсберга, але не пішла штурмувати Берлін.

Росіянин завдав ветерану не менше чотирьох ударів металевим чайником по голові і тілу, а потім тричі вдарив його ножем в груди. Потерпілий помер на місці. Після скоєння злочину фігурант справи загорнув ніж в кухонний рушник і, взявши його з собою, вийшов з квартири, позбувшись по дорозі додому від знаряддя злочину.

Вину у вчиненні злочину чоловік не визнав. Кримінальну справу по суті розгляне Теврізского районний суд Омської області.

    Реклама на dsnews.ua