• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Російські силовики в 4 години ранку нагрянули з обшуками до кримських татар (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
У чотирьох районах окупованої Росією Криму рано вранці почалися обшуки у кримських татар, серед силовиків присутні бійці спеціального підрозділу Росгвардии "Беркут"

Про це повідомляють регіональні активісти руху "Кримської солідарності", передає "ДС".

За даними активістів, слідчі заходи проводяться за трьома адресами в Бахчисарайському районі: у селі Залізничне у Суфьянова Аліма, в селі Белокаменка у Хайретдинова Сейрана і в селі Севастьяновка у Сізікова Олександра. Також російські силовики нагрянули з обшуками в будинок Зиядинова Еміля у селищі Октябрське Красногвардійського району, до Ділявера Маметової в Алушті і Исмету Ібрагімову в селищі Курці Сімферопольського району.

"На місцях працюють співробітники центру "Е", ФСБ Криму, "Беркута" - спеціального підрозділу Росгвардии, існуючого в Криму з 2014 року, Омону - спеціального поліцейського підрозділу, що залучається для забезпечення охорони громадського порядку", - йдеться в повідомленні.

⚡️ОБЫСК В ДОМЕ СЕЙРАНА ХАЙРЕТДИНОВА (Бахчисарайский р-н с. Белокаменка)7 июля 2020 года

Gepostet von Крымская солидарность am Montag, 6. Juli 2020

Зазначається, що обшуки почалися одночасно в 4 години ранку. Пізніше з'явилася інформація про "візит" пособників окупантів в будинок Вадима Бектимирова в селищі Кам'янка Сімферопольського району.

Що шукають російські силовики, не повідомляється, свої дії вони традиційно не коментують.

Зазначимо, що в середині березня окупанти також влаштовували масштабні обшуки в будинках кримських татар.

    Реклама на dsnews.ua