• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Російські телевізійники прибрали "Слугу народу" з ефіру

Реклама на dsnews.ua
Російський телеканал "ТНТ" заявив, що планував показати тільки три серії серіалу "Слуга народу" з майбутнім президентом України Володимиром Зеленським у головній ролі.

Про це пишуть російські Відомості, передає "ДС".

Перші три серії серіалу були показані в ефірі 11 грудня. У телепрограмі було зазначено, що продовження серіалу буде виходити в ефірі з 19:00 до 20:30 12 і 13 грудня. Тепер в цей час покажуть серіали "Інтерни" і "СашаТаня".

Представник телеканалу сказав виданню, що канал спочатку не планував показувати більше трьох епізодів. Він зазначив, що повністю сезон "призначався для показу тільки на платформі Premier". При цьому анонс ТНТ про щоденному показі "Слуги народу" в ефірі представник телеканалу назвав "маркетинговим ходом по підвищенню впізнаваності платформи".

На "ТНТ" також заявили, що весь сезон серіалу буде доступний в онлайн-кінотеатрі з 12 грудня. Однак на момент публікації новини жодних згадок про "Слуги народу" на цій платформі не було.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російський телеканал ТНТ покаже серіал "Слуга народу", в якому головну роль зіграв президент України Володимир Зеленський.

З серіалу, показ якого стартував на російському телебаченні, пізніше прибрали жарт про главу Кремля Володимира Путіна.

Так, за сюжетом новообраний президент Голобородько приходить вибирати дорогі годинники і костюм, як йому тепер належить за статусом, і помічник розповідає йому, що Путін носить годинник швейцарської марки Hublot (вимовляючи її назву як "хубло"). На що герой Зеленського дивується: "Путін - хубло"?.

    Реклама на dsnews.ua