• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Російські війська на кордоні: "Нацкорпус" провів військові навчання на Київщині

У селі Бузова Київської області відбулися відкриті військово-патріотичні навчання, у ході яких учасники пройшли тренування по тактиці, вогневої підготовки та тактичної медицині

Андрій Білецький
Андрій Білецький
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Національного корпусу", який і виступив організатором навчань, передає "ДС".

"Якщо завтра ворог рушить у наступ, особисто я і багато з вас піде служити в регулярну армію. Але забувати чи не розуміти ефективність малої війни — небезпечно для будь-якої країни. Тому давайте сьогодні активно попрацюємо, і якщо ворог активізується, то почнемо, не чекаючи наказів чергових президентів, створювати ту саму територіальну оборону, про яку так багато говорили", — сказав Андрій Білецький.

За його словами, в умовах зростання загрози ескалації військової активності РФ на Донбасі, для України вкрай важливим є ухвалення закону про територіальну оборону. Білецький вважає захід "першим і важливим кроком у розвитку територіальної оборони в Україні".

Нагадаємо, станом на 17:00 суботи, 10 квітня, російсько-окупаційні війська сім разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, обстрілявши позиції українських захисників.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua