• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Російський журналіст Парфьонов потрапив до бази "Миротворця"

Відомого російського журналіста Леоніда Парфьонова внесли на сайт "Миротворець" за "замах на суверенітет і територіальну цілісність України"

Леонід Парфьонов
Леонід Парфьонов
Реклама на dsnews.ua

Картка представника ЗМІ зʼявилася на "Миротворці" вдень 23 липня, інформує "ДС".

Як доказ злочину Парфьонова сайт привів опублікований ним тиждень тому ролик в Instagram з невеликим монологом, в якому фігурувало уїдливе зауваження про те, що в Україні всіх гостей з Росії перевіряють, задаючи питання, чий Крим. Приводом для запису відео послужило інтервʼю Парфьонова Євгену Кисельову.

"Є головне питання, раз десять мені його в Києві задавали."Чий Крим?" Це корінне питання. Це така перевірка на вошивість. Головне питання, і давати потрібно тільки їх же відповідь, ніщо інше не влаштує … Мало того, що ти не ходиш в Москві з хештегом # КримНаш, ти повинен київським патріотичним пропагандистам предʼявити хештег #КримВаш. Це як ПЛР. Таких питань не задають навіть на кордоні, в київському аеропорту в Борисполі, коли впускають в країну. Але росіянин у ролі українського журналіста — він суворіше і пильніше Служби безпеки України! Вони сім років задають це питання, і, мабуть, кожен раз представляють перед собою Путіна. Тому він так жорстко ребром ставить: "Чий Крим?" та твій Крим, Женя Кисельов, твій! Ти ж грав з Януковичем там в теніс. Для мене незбагненний цей апломб завідомої правоти своєї, щоб ось так судити інших з Києва", — висловився Парфьонов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua